Strony internetowe Radom


Jeśli Twoja strona internetowa powstała dwa lata temu lub wcześniej, to w wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem... jest zrobienie jej od nowa. W ciągu ostatnich dwóch lat budowa stron internetowych zmieniła się diametralnie. Głównym motorem tych zmian stały się urządzenia mobilne takie jak smartfony. Obecnie szacuje się, że w ponad 60 % przypadków, to z takich urządzeń internauci odwiedzają strony www.


W przyjaznej atmosferze, zdejmując Ci z głowy wszelkie problemy, za naprawdę niewielkie pieniądze, uważnie wsłuchując się w Twoje potrzeby stworzymy Ci od nowa:

 

 •     w pełni mobilną,
 •     profesjonalną,
 •     funkcjonalną,
 •     skuteczną,
 •     piękną,
 •     niepowtarzalną

 


Oferujemy pomoc w zakresie:

 • projektowania i tworzenia stron internetowych, zgodnych ze standardami W3C. technologię dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta (HTML, XHTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, Flash)

 • pomoc w wyborze hostingu, wiemy jak istotny jest dobór odpowiedniego serwera

 • pomoc przy rejestracji domeny
   

Cenę strony internetowej ustalamy indywidualnie z każdym klientem wedle przedstawionych wymagań i specyfikacji.

Na wysokość kwoty wpływają:

 • stopień skomplikowania strony (liczba podstron, użycie bazy danych, autoryzacja użytkowników, dedykowane funkcjonalności itd.)

 • szczegółowość oraz ilość proponowanych layoutów (projektów graficznych)

 • ilość obrabianych zdjęć

 • forma dostarczonych materiałów (elektroniczna, papierowa)

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą w zakresie – tworzenie stron www radom. Szeroka skala oferty GQ IMAGE z pewnością niesie dla Państwa satysfakcję poświadczoną przez zadowolonych klientów.


Dlaczego warto nam zaufać?


1) Doświadczenie
- posiadamy 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
- ponad 1000 realizacji na terenie całego kraju. Pracowaliśmy z dużymi markami, a to zobowiązuje!

2) Nowoczesność i przyciąganie klientów
- Strona Internetowa to nie tylko ładnie opakowany tekst.
Kolory, kształty czy ułożenie elementów odpowiednio wpływa na odbiorcę, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony efekt w postaci zapamiętania marki bądź sprzedaży produktu
- Nasze projekty wykonywane są w technologii Responsive Design, dzięki której strona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranów urządzeń mobilnych w taki sposób, by ułatwić przeglądanie strony na smartfonie czy tablecie zachowując przy tym pełną czytelność.

3) Bezpieczeństwo
- Każda realizacja objęta jest dożywotnim wsparciem technicznym ze strony naszych ekspertów
- Przed rozpoczęciem przez nas pracy, otrzymają Państwo kilka niezobowiązujących projektów graficznych. Po wyborze jednego z nich przystępujemy do realizacji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wygląd strony będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami

4) Wygoda
-otrzymają Państwo prosty w obsłudze panel administracyjny, pozwalający na zarządzanie swoją stroną www (edycja zawartości podstron, konfiguracja witryny)
-Nie muszą Państwo korzystać z usług kilku firm. Stworzeniem strony, pozycjonowaniem jej w Google, hostingiem i rejestracją domeny zajmiemy się my. To wszystko on-line, bez wychodzenia z domu


NASZE REALIZACJE


Pozycjonowanie stron internetowych

 

wykres

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w google! 

Twoja strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania w stosunku do swoich konkurentów, a co za tym idzie, częściej odwiedzana przez potencjalnych nabywców towarów bądź usług.

Aplikacje internetowe

 

ekran

Pozwól aby komputer pracował za Ciebie! Pomyśl ile czynności wykonujesz cyklicznie, ile segregatorów z danymi stoi na regale, ile czasu tracisz na comiesięczne podsumowania, To wszystko może gromadzić i przetwarzać skrypt.  Aplikacje internetowe mogą generować raporty, liczyć prowizje, premie, informować o kończących się przeglądach, abonamentach mailem czy smsem.

Masz pytania?


TEL: 48 3777773


Radom
FOTOGRAFIA
REKLAMOWA

 
 Oferta studia
fotograficznego